Zaujímavosti zo sveta šperkov

Tipy na vianočné darčeky

Hľadáte krásny a originálny darček pre vašich milovaných? Pozrite si naše tipy vianočných darčekov, personalizujte svoj šperk a urobte tak radosť svojim blízkym. Teraz so zľavou 15%!

Medailóny - to najvzácnejšie blízko vášho srdca

Každý darovaný šperk je osobný a vyjadruje lásku obdarovanej osobe. Medailóny sú však najosobnejšie zo všetkých - nesú spomienku, špeciálnu udalosť, pripomínajú a predstavujú okamih v čase.

Náramky pre pár - ideálny doplnok pre zamilovaných!

Každý z nás má vo svojom živote niekoho, kto je pre neho jednoducho nenahraditeľný. Máme pre vás dobrý tip, ako o tom povedať svetu. Zaobstarajte si štýlové partnerské náramky.

5 Valentínskych tipov pre ŇU

Dať niečo špeciálne ku dňu zamilovaných, môže byť vzrušujúce. Aj vy ste už rozmýšlali, čím vyjadriť lásku, ukázať, že si toho druhého ceníme a urobiť dojem alebo priniesť zážitok?

Ako urobiť dobrý odtlačok na gravírovanie

Na svete neexistujú ľudia s rovnakými odtlačkami prstov. Odtlačky sú jedinečné a náš odtlačok sa nikdy nezmení. Preto sú aj šperky s gravírovaním odtlačkov jedinečné a originálne.

Tipy na gravírovanie s témou Láska

Najobľúbenejšie odkazy s témou láska, ktoré sme gravírovali. Inšpirujte sa...niektoré Vás určite prekvapia!

Pánske náramky s kotvou

Horúcou novinkou vo svete šperkov sú náramky s kotvou. Prečo je tento symbol populárny? Pozrieme sa na najmodernejšie kúsky šperkov s kotvami,ich pôvod a symboliku.

Pánske náramky - tabuľka veľkostí

Neviete trafiť tú správnu veľkosť náramku? Rozhodujete sa medzi väčším alebo menším? Nájdite riešenie v našom sprievodcovi veľkosťami pánskych náramkov.

Pánske náramky - 3 TOP značky

Pánske náramky sú úžasným doplnkom každého muža. Objavte s nami najobľúbenejšie pánske značky náramkov.

Brošne - viete ako ich nosiť?

Myslíte si, že brošne už vyšli z módy a patria do minulosti? Určite nie! Sú späť a sú jedným z najvšestrannejších doplnkov. Inšpirujte sa ako ich nosiť!

D for diamond - detské šperky, ktoré Vás chytia za srdce!

Vaše dieťa rastie, hrá sa a učí. Čas plynie rýchlo a tieto špeciálne šperky Vás spoja navždy. Jedinečná edícia pre mamičku a dievčatko Vás chytí za srdce tak, ako nás.

Pánske šperky Fred Bennett

Predstavujeme NOVINKY obľúbenej pánskej značky šperkov Fred Bennett. Okrem týchto noviniek, objavíte aj proces výroby a kúsok z tradície týchto šperkov. Možno tieto novinky oslovia práve Vás!

Odomknite tajomstvo šperkov UNO de 50!

Sú úspešné na celom svete. Od Barcelony po Tokio. Nazrite do ručnej výroby originálnych a nekonvenčných šperkov UNO de 50.

Gravírované šperky sú špeciálne!

Čokoľvek chcete povedať: vyjadriť lásku alebo city. Zanechať spomienku alebo zvečniť okamih. Gravírovaný šperk je ten najlepší spôsob, ako môžu byť vaše šperky ešte viac osobné.

FOTOBLOG: Pánske hodinky Fred Bennett

Uvádzame novú kolekciu pánskych hodiniek Fred Bennett 2016! 8 moderných štýlov a rôzne farebné varianty, ktoré dokonale doplnia Váš outfit.