Zaujímavosti zo sveta šperkov

Tipy na vianočné darčeky

Hľadáte krásny a originálny darček pre vašich milovaných? Pozrite si naše tipy vianočných darčekov, personalizujte svoj šperk a urobte tak radosť svojim blízkym. Teraz so zľavou 15%!

Medailóny - to najvzácnejšie blízko vášho srdca

Každý darovaný šperk je osobný a vyjadruje lásku obdarovanej osobe. Medailóny sú však najosobnejšie zo všetkých - nesú spomienku, špeciálnu udalosť, pripomínajú a predstavujú okamih v čase.

Náramky pre pár - ideálny doplnok pre zamilovaných!

Každý z nás má vo svojom živote niekoho, kto je pre neho jednoducho nenahraditeľný. Máme pre vás dobrý tip, ako o tom povedať svetu. Zaobstarajte si štýlové partnerské náramky.

5 Valentínskych tipov pre ŇU

Dať niečo špeciálne ku dňu zamilovaných, môže byť vzrušujúce. Aj vy ste už rozmýšlali, čím vyjadriť lásku, ukázať, že si toho druhého ceníme a urobiť dojem alebo priniesť zážitok?

Ako urobiť dobrý odtlačok na gravírovanie

Na svete neexistujú ľudia s rovnakými odtlačkami prstov. Odtlačky sú jedinečné a náš odtlačok sa nikdy nezmení. Preto sú aj šperky s gravírovaním odtlačkov jedinečné a originálne.

Tipy na gravírovanie s témou Láska

Najobľúbenejšie odkazy s témou láska, ktoré sme gravírovali. Inšpirujte sa...niektoré Vás určite prekvapia!

Pánske náramky s kotvou

Horúcou novinkou vo svete šperkov sú náramky s kotvou. Prečo je tento symbol populárny? Pozrieme sa na najmodernejšie kúsky šperkov s kotvami,ich pôvod a symboliku.

Pánske náramky - tabuľka veľkostí

Neviete trafiť tú správnu veľkosť náramku? Rozhodujete sa medzi väčším alebo menším? Nájdite riešenie v našom sprievodcovi veľkosťami pánskych náramkov.

Pánske náramky - 3 TOP značky

Pánske náramky sú úžasným doplnkom každého muža. Objavte s nami najobľúbenejšie pánske značky náramkov.

Brošne - viete ako ich nosiť?

Myslíte si, že brošne už vyšli z módy a patria do minulosti? Určite nie! Sú späť a sú jedným z najvšestrannejších doplnkov. Inšpirujte sa ako ich nosiť!

D for diamond - detské šperky, ktoré Vás chytia za srdce!

Vaše dieťa rastie, hrá sa a učí. Čas plynie rýchlo a tieto špeciálne šperky Vás spoja navždy. Jedinečná edícia pre mamičku a dievčatko Vás chytí za srdce tak, ako nás.

Pánske šperky Fred Bennett

Predstavujeme NOVINKY obľúbenej pánskej značky šperkov Fred Bennett. Okrem týchto noviniek, objavíte aj proces výroby a kúsok z tradície týchto šperkov. Možno tieto novinky oslovia práve Vás!

Odomknite tajomstvo šperkov UNO de 50!

Sú úspešné na celom svete. Od Barcelony po Tokio. Nazrite do ručnej výroby originálnych a nekonvenčných šperkov UNO de 50.

Prstene pre mužov - ako ich nosiť?

Johnny Depp naposledy šokoval ženským snubným prsteňom. Na ktorom prste by mali muži nosiť prstene? Koľko prsteňov môže byť na jednej ruke? Prinášame Vám sprievodcu nosenia prsteňov pre mužov.

Viete AKO sa starať o perly?

Približne jedna z 10 000 ustríc obsahuje perlu. Každá perla je unikátnym umeleckým dielom. Perly sa líšia v tvare, farbe, v lesku, veľkosti... Ich krása a jedinečnosť sa ešte viac vyníma v kolekciách šperkov.