Veľkosť prsteňa?

Neviete si poradiť s veľkosťou prsteňa pre Vás alebo Vašich blízkych? Nižšie uvedené spôsoby na meranie veľkosti Vášho prsteňa Vám pomôžu vybrať si tú správnu veľkosť. Ak si však nebudete istí veľkosťou prsteňa, prosím neváhajte nás kontaktovať kedykoľvek  na e-mail: topsperk@topsperk.sk. Ochotne Vám poradíme a pomôžeme nájsť čo najlepšie riešenie.

ZMERAJTE PRSTEŇ, KTORÝ NOSÍTE

Zmeranie prsteňa - Topšperk.sk


1. Merajte prsteň, ktorý pohodlne sedí na prst, kde by mal byť Váš nový prsteň.

2. Zmerajte vnútorný priemer prsteňa.

3. Porovnajte rozmer v tabuľke prsteňov. Ak Váš rozmer spadá medzi dve veľkosti, odporúčame Vám, aby ste si vybrali väčšiu veľkosť.
KUPUJETE PRSTEŇ AKO DARČEK?

Najlepší spôsob - ale asi nie najľahší a vždy možný - je požičať si prsteň (zo správneho prsta) . Pomocou vnútorného priemeru prsteňa v milimetroch, môžete následne zistiť približnú veľkosť. Dobrou pomôckou Vám určite bude online konverzny merač prsteňov.

TIPY A TRIKY PRI MERANÍ PRSTEŇA

• Obvykle prstene s hrubšou obručou pripadajú pri nosení tesnejšie, než s tenkou obručou. Odporúčame Vám preto kúpiť si takýto druh prsteňa približne o jednu veľkosť väčší, než je Vaša normálna veľkosť.

• Prsteň by Vám mal pohodlne sedieť. Nezabúdajte však, že by mal byť tesný natoľko, aby Vám neskĺzol z prsta, ale zároveň voľný natoľko, aby ste ho mohli kedykoľvek podľa potreby zložiť z prsta.

• Hrúbka Vášho prsta sa môže počas dňa meniť, takže Vám odporúčame merať prsty v závere dňa, keď sú Vaše prsty väčšie. Neodporúčame meranie v prípade, že sú Vaše ruky studené, pravdepodobne bude Vaša veľkosť menšia.

AK SI NEVIETE PORADIŤ, NAPÍŠTE NÁM

Spolu Vám pomôžeme nájsť riešenie: kedykoľvek  na e-mail: topsperk@topsperk.sk.


Tabuľka veľkostí prsteňov - Topšperk.sk

TABUĽKA VEĽKOSTÍ PRSTEŇOV


V tabuľke medzinárodných veľkostí prsteňa môžte porovnávať britské, americké a európske veľkosti. Najbežnejšie veľkosti sú farebne vyznačené.

(UK - britské veľkosti, F/B - veľkosti európske)


Zaujímavy link - Online konverzný merač prsteňov:

www.onlineconversion.com/ring_size.htm

Medzinárodná konverzná tabuľka prsteňov