Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník zn. Elements silver
N3657
|
|
| 47,80 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Strieborný náhrdelník so sviežim motívom troch motýľov. Najväčší z nich je v strede a má zlaté pokovanie. Ďalšie dva sú strieborné. Náhrdelník je dodávaný s certifikátom kvality.
| Váha(g): | 2.7 |
|---|---|
| Dĺžka: | 40+5cm |
| Šírka: | 26.3mm prívesok |
| Výška: | 14.3mm prívesok |
| Hrúbka: | 0.9mm prívesok |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník na gravírovanie (42 + 5cm)
N4044
striebro 925
49,10 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný náhrdelník Teardrop GOLD
N4491C
striebro 925, gold plated, cubic zirconia
49,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Millegrain Edge Cubic Zirconia
N4481C
Striebro 925, rhodium plated, cubic zirconia
49,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Millegrain Edge GOLD Cubic Zirconia
N4482C
Striebro 925 gold plated, cubic zirconia
49,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník z kolekcie Facets Brilliance
N3232C
striebro 925/1000, Cubic Zirconia
45,60 €
Na sklade
