Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný medailón - otvárací prívesok
P246
| 55,50 € 63,10 € |
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Strieborný medailón v tvare srdca vyjadruje lásku, priateľstvo a vie skryť aj malé tajomstvo vo vnútri. Nechajte sa inšpirovať témou lásky a spolu s naším gravírovacím servisom vytvoríme špeciálny darček pre špeciálnu osobu. Tiež vhodný ako prívesok na vloženie fotky - prívesok s fotkou.
| Váha(g): | 4.3 |
|---|---|
| Dĺžka: | 31mm (vrátane úchytu) |
| Šírka: | 20.5mm |
| Hrúbka: | 8.1mm |
