Pánske náramky - 3 TOP značky

Objavte s nami najobľúbenejšie značky pánskych náramkov. Pánske náramky sú úžasným doplnkom každého muža. Od jednoduchých pletených kožených náramkov až po oceľové a strieborné dizajny - výber pre mužov je naozaj široký. No nielen to. Nájdete tu aj množstvo farebných variácií, ktoré môžete skombinovať so svojím každodenným outfitom.

Pripravili sme pre Vás prehľad 3 TOP značiek pánskych náramkov:


1. Fred Bennett Jewellery

fred-bennett-blog-tosperk.jpg

Dizajn pánskych náramkov Fred Bennett vznikol v samotnom srdci Londýna. Od roku 2004 táto značka získala už mnoho ocenení za dizajn a kvalitu. Kožené náramky Fred Bennett sú detailne prepracované: kožené úplety sú na vysokej úrovni, oceľové zapínanie pevne drží, zaujmú hlavne luxusným dizajnom. Nájdete tu náramky vhodné na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti. Obľúbené sú aj pánske náramky s achátom, oceľové náramky ale aj luxusné náramky zo striebra 925. Šperky je možné aj personalizovať: na náramok Vám vieme vygravírovať dátum, iniciály alebo špeciálny odkaz. 

Luxusná brandová krabička alebo kožené púzdro v cene každého šperku.

Pánske náramky Fred Bennett s možnosťou gravírovania.

Cena: už od 21,90 EUR


2. UNIQUE & Co. Jewellery

unique-man-blog-topsperk.jpg

Unikátne, elegantné, nápadité a príjemné na nosenie. To sú pánske náramky Unique. Množstvo farebných variácií kože kombinovaných s kvalitným oceľovým zapínaním ich zaraďuje k obľúbeným pánskym šperkom. Náramky Unique prinášajú trochu luxusu na každý deň, príjemné nosenie a skutočne aktuálny módny kúsok do Vášho šatníka.

Majú prijateľnú cenu a samozrejmosťou je aj brandová krabička. 

Pánske náramky Unique s možnosťou gravírovania.

Cena: už od 25,90 EUR


3. Manoki Man Jewellery

manoki-blog-tosperk.jpg

Naša najnovšia značka sa stala rýchlo obľúbenou novinkou. Kvalitným opracovaním kože a aktuálnym dizajnom si získali pánske náramky Manoki  miesto v pánskych šperkoch. Najnovšie prináša Manoki moderné námornícke dizajny, zaujímavé zapínanie oceľovej spony a aj náramky s prírodnými kameňmi ako sú lapis, ónyx, achát alebo labradorit.

Brandová krabička a taštička v cene.

Pánske náramky Manoki s možnosťou gravírovania. 

Cena: od 20,50EUR.Viac o značkách sa dozviete tu.