Náramky pre pár - ideálny doplnok pre zamilovaných!

naramky-zamilovanych-1.jpg

Ideálny doplnok pre zamilované páry? Náramky pre dvoch!

Každý z nás má vo svojom živote niekoho, kto je pre neho jednoducho nenahraditeľný. Pre niekoho to môže byť dobrý priateľ či rodina, pre iného životný partner. No a ak ste takého našli aj vy, máme pre vás dobrý tip, ako o tom povedať svetu. Zaobstarajte si štýlové partnerské náramky

Len si to predstavte. Prechádzate sa po centre mesta, keď tu zrazu natrafíte na vášho známeho. Nevideli ste ho možno roky, a tak mu za tú chvíľu len ťažko opíšete, čo všetko sa vo vašom živote zmenilo. Jedna zmena mu ale predsa len neunikne, našli ste svojho vysnívaného partnera a nebojíte sa to ukázať. Ako? Partnerskými náramkami.

Zladení pri každej príležitosti

Chcete sa s partnerom zladiť na večeru v dobrej reštaurácii? A čo taká svadba? Už ste premýšľali, ako sa na poriadnej veselici zjednotiť? Áno, rovnaká farba oblečenia je fajn, ale to je už mierne klišé. Ak chcete byť skutočne o krok vpred, myslite na detaily. Rovnaké doplnky, napríklad aj náramky zamilovaných, vám na kredite rozhodne pridajú. A možno aj módna polícia - teta Anka - bude konečne spokojná.
Využitie náramkov lásky je skutočne rôzne. Zbavíte sa napríklad otravných ex-partnerov. Minimálne tých, ktorí si to vedia v hlavách aspoň trochu porátať. A pre vás, milé dámy, majú partnerské náramky ešte jednu nespornú výhodu. Jednoducho si môžete svojho princa označkovať. Aká je asi pravdepodobnosť, že sa mu podarí v práci alebo v bare s vaším menom na náramku zbaliť inú Luciu či Sofiu? :-)

naramky-pre-dvoch-zamilovanych.jpg

Kvalita skĺbená s eleganciou


Navyše, náramky pre páry už dnes nemusia byť len gýčovou záležitosťou. Možno vás už omrzeli klasické korálkové náramky, ktoré vaša kamarátka vyrába roky za vo svojej detskej izbe a zatúžili ste po zmene. Po skutočne kvalitných a elegantných náramkoch, aké pre vás máme. Ponúkame vám ich vyrobené z chirurgickej ocele, a to dokonca v rôznych farebných prevedeniach. Využívame povrchové úpravy PVD a IPV, ktoré zabezpečia dokonalý vzhľad i odolnosť. Ak ste ale predsa len "stará škola", nepochybne vás zaujmú aj naše kvalitné bavlnené náramky pre dvoch.
Náramky zamilovaných vám upravíme podľa vašich predstáv. Dokonalá personalizácia je zabezpečená gravírovaním. Gravírujeme desiatimi typmi písma, je preto len na vás, ktorý z nich si zvolíte. Náramky s menom na vás už čakajú.

naramky-pre-par-snurkove_1.jpg

Gravírovali sme...

gravirovanie-naramky-pre-dvoch.jpg