D for diamond - detské šperky, ktoré Vás chytia za srdce!

Nová kolekcia  detských šperkov D for diamond 2017 predstavuje cestu detstvom. Od začiatku narodenia Vášho dieťatka môžete mať nezabudnuteľnú spomienku v podobe šperku s gravírovaním podľa toho, či máte dievčatko alebo chlapčeka. Jednoducho vytvoríte spomienku, ktorá pretrvá a pripomenie Vám ten jedinečný a nezabudnuteľný okamih narodenia.

d-for-diamond-01.jpgd-for-diamond-03.jpgd-for-diamond-02.jpg


Mamička a ja

Vaše dieťa rastie, hrá sa a učí. Čas plynie rýchlo a tieto špeciálne šperky Vás spoja navždy. Jedinečná edícia pre mamičku a dievčatko Vás chytí za srdce tak, ako nás. Puzzle, ktoré sa síce delí, ale stále k sebe patrí.

d-for-diamond-04.jpgd-for-diamond-05.jpgd-for-diamond-06.jpg

Prvé kroky, prvé slová

Mini topánočky, balóniky, písmenká, to všetko sprevádza detský svet a poteší Vaše rastúce dieťa.

d-for-diamond-07.jpgd-for-diamond-08.jpgd-for-diamond-09.jpg

"Pracovali sme veľmi tvrdo aby sme vytvorili kolekciu, ktorá označuje všetky tie dôležité kroky a vzácne okamihy v živote dieťaťa, od jeho narodenia až po jeho prvé kroky, prvé slová a tak ďalej. Značka D for diamond  má krásnu správu a sentimentálny feeling." uviedol kreatívny riaditeľ tvorcov D for diamond Desiree Pringle.

Klasika 

Nezabúdame na klasické motívy: srdcia, motýliky, anjeliky, hviezdičky, krížiky, kvietky. Stále sú v móde a vždy budú.

d-for-diamond-10.jpgd-for-diamond-11.jpgd-for-diamond-12.jpg

Chcem byť Cool :)

Deti milujú emotikony a priznajme si, že aj nás dospelých už chytili. Sú všade a každý deň sa s nimi stretávame na sociálnych sieťach. Cool dievča alebo chlapec sa im nesmierne potešia a prekvapia aj svojich kamarátov.

d-for-diamond-13.jpgd-for-diamond-14.jpgd-for-diamond-15.jpg

Best Boy

Chlapčenská duša je plná dobrodružstiev. Špeciálne odkazy alebo meno môžete vygravírovať na chutné chlapčenské náramky alebo hodinky pre Vášho budúceho školáka.

d-for-diamond-16.jpgd-for-diamond-17.jpgd-for-diamond-18.jpg


Všetky šperky D for diamond sú dodávané v kvalitnej brandovej krabičke a taštičke. Šperky sú vyrobené zo striebra 925, sú buď ródiované alebo pozlátené. Šperky obsahujú pravý diamant. 

d-for-diamond-19_1.jpg