Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Pánsky kožený náramok Fred Bennett 23cm XXL
B5416
| 39,80 € 43,70 € |
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | chirurgická oceľ, hnedá koža |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 14.5 |
|---|---|
| Dĺžka: | 23cm |
| Šírka: | koža 10mm približne, 35mm |
| Výška: | 6mm |
| Hrúbka: | koža 5mm približne |
Podobné produkty
Do košíka
Pánsky náramok Fred Bennett (21,5cm)
B5634
chirurgická oceľ a čierna koža
39,00 €
Na sklade
Do košíka
Pánsky náramok Fred Bennett
B5642
chirurgická oceľ a koža - farba Burgundy
39,00 €
Na sklade
Do košíka
Pánsky drevený náramok Fred Bennett
B5463
Chirurgická oceľ, naturálne hnedé drevené korálky
42,40 €
Na sklade
Do košíka
Pánsky náramok Fred Bennett
B5282
chirurgická oceľ 316L, koža
42,70 €
49,40 €
Na sklade
okamžité odoslanie

