Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Všetky šperky zn. Fred Bennett sú dodávané v luxusnej darčekovej krabičke alebo v elegantnom púzdre.
Pánsky náramok Fred Bennett
B5641
| 39,00 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | chirurgická oceľ a Blue Leather |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 5 |
|---|---|
| Dĺžka: | 21cm |
| Výška: | 4.2mm |
| Hrúbka: | 4.2mm |
Podobné produkty
Do košíka
Pánsky náramok Fred Bennett (21,5cm)
B5634
chirurgická oceľ a čierna koža
39,00 €
Na sklade
Do košíka
Pánsky náramok Fred Bennett
B5642
chirurgická oceľ a koža - farba Burgundy
39,00 €
Na sklade
Do košíka
Pánsky kožený náramok Fred Bennett 23cm XXL
B5416
chirurgická oceľ, hnedá koža
39,80 €
43,70 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Pánsky náramok Fred Bennett
B5624
chirurgická oceľ a čierna koža
36,40 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Pánsky náramok Fred Bennett
B5625
chirurgická oceľ a hnedá koža
36,40 €
Na sklade
okamžité odoslanie

