5 Valentínskych tipov pre ŇU

Dať niečo špeciálne ku dňu zamilovaných, môže byť vzrušujúce. Aj vy ste už rozmýšlali, čím vyjadriť lásku, ukázať, že si toho druhého ceníme a urobiť dojem alebo priniesť zážitok? Má to byť niečo čokoládové, sladké alebo niečo voňavé a očiam príjemné. Alebo možno mix toho naj? Niečím špeciálnym sú aj strieborné šperky. Kombinácia striebra, žiarivých kameňov rôznych farieb, tvary srdca, medailón, do ktorého môžete vložiť niečo na pamiatku... šperky, ktoré bude Vaša milovaná absolútne milovať.

1. Strieborné medailóny

Tento špeciálny kúsok z výberu šperkov nesie v sebe nádherné kúzlo. Dovnútra môžete vložiť niečo, čo Vás bude stále pripomínať: fotografiu alebo niečo malé na pamiatku. Výber strieborných medailónov v tvare srdca je naozaj veľmi široký. Medailóny môžu byť zdobené kamienkami, kvietkami, alebo iným gravírovaním. Aj v jednoduchosti je krása, a preto aj medailóny z čistého hladkého striebra sú in. 

blog3.jpgblog2.jpgblog6.jpg

2. Šperky s motívom lásky

Jednoduché a milé sú aj šperky, ktoré sú samotným odkazom: ležatá osmička, šperky v tvare srdca, kvetu, nápis Love ... Ak neviete veľkosť prsteňa alebo náhrdelníka, nájdete u nás aj niekoľko tipov ako odmerať prsteň alebo odhadnúť dĺžku náhdelníka.

blogp2.jpgblogp3.jpgblogp4.jpg

3. Nech to šperk vyjadrí za Vás - gravírované šperky

Gravírované šperky sú naozaj originálnym a vkusným darčekom. Čokoľvek chcete povedať, či vyjadriť svoje city, myslíme si, že gravírovaný šperk je jedným z najkrajších darčekov. Pozrite si našu galériu gravírovaných šperkov alebo vymyslite vlastný text, dátum, meno, čokoľvek čo Vás pripomenie.

blogg4.jpgblogg5.jpgblogg1.jpg

4. Romantický set strieborných šperkov

Ak je vaše dievča romantický typ, istotne miluje šperky v tvare srdca. Predstavte si ako Vaša milovaná otvára krabičku a v nej nájde naozaj romantický set. Vkusne ladený set náušníc a náhrdelníka. Paleta je naozaj pestrá: strieborný smaltovaný set v tvare srdca vo farbe šampanské alebo levanduľa...srdcový set pre zamilovaných s perleťou...

blogset3.jpgblog-set1.jpgblogset4.jpg


5. Vzácna ako perla

Perla, ako zázrak prírody, je takisto nádherným darčekom. V ponuke nájdete originálne riečne perly v rôznych farbách a kombináciách striebra.

blog4_1.jpgblog2_1.jpgblog6_1.jpg