Medailóny - to najvzácnejšie blízko vášho srdca

Každý darovaný šperk je osobný a vyjadruje lásku obdarovanej osobe. Medailóny sú však najosobnejšie zo všetkých - nesú spomienku, špeciálnu udalosť, pripomínajú a predstavujú okamih v čase.

Po celé stáročia boli medailóny klasickým spomienkovým šperkom - obsahovali pramene vlasov, popol milovaných zosnulých alebo fotografiu. V priebehu histórie ich nosili ženy ale aj muži.  Ich rôznorodá podoba a veľkosť sa prispôsobovali danej dobe a situácii: srdiečkové medailóny boli putom lásky a jednoty v manželstve, panovníci nosili veľké a mnohokrát drahokamami vykladané medailóny, vojaci v zákopoch zas malé  ako spomienkové predmety.  V histórii medailónov vždy prevažuje a je hlavným motívom blízkosť milovanej osoby. 

Dnes ,v 21. storočí, sa medailóny stali opäť obľúbeným šperkom. Všetci žijeme v online svete, zdieľame svoj život a svoje fotografie na online sieťach, avšak všetci ľudia si túžia zachovať svoje tajomstvá. A práve medailón je spôsob, ako uchovať spomienku blízko vášho srdca. Modernou témou sa stali medailóny pri príležitosti obdarovania na deň matiek, výročia, pri narodení alebo ako spomienky s fotografiou. Na medailón môžete gravírovať svoj text alebo výnimočný dátum, pripomenúť udalosť, ktorá má s vami ostať navždy.

Strieborné medailóny

medailony_2.jpg


Medailóny striebro 925 + rose gold plated

medailony-es.jpg

Medailóny DIAMONFIRE

Nádherné medailóny zo striebra 925 s trojitým pokovaním a syntetickými diamantami s briliantovým zabárusom.

Dodávané s krásnou brandovou krabičkou , certifikátom a taštičkou.

medailony-diamonfire.jpg

Strieborné medailóny

medailony-fs_1.jpg

Zlaté medailóny

medailony-zlate.jpg