Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný medailón - detail rose gold plated
P4702
| 157,70 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 18 - 19 pracovných dní (25. 6. - 26. 6. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 8.2 |
|---|---|
| Šírka: | 18.1mm |
| Výška: | vrátane úchytu 29.8mm |
| Hrúbka: | 5.3mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire
P5521
Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom, Diamonfire Cubic Zirconia
156,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok + retiazka Fiorelli silver (medailón)
P4897W
Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia, perleť
155,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
P5319B
striebro 925, platinum plated, Čierny crystal
155,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P5430G
Striebro 925 - platinum plated, green onyx
155,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok + retiazka Fiorelli silver
P5033W
striebro 925, rhodium plated, cubic zirconia, sladkovodná perla
161,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire
P5517
Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom, Diamonfire Green nano, White Cubic Zirconia
150,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire
P5518
Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom, Diamonfire Red Synthetic Ruby, Cubic Zirconia
150,00 €
Na sklade
