Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire
P5517
| 150,00 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom |
| Kameň | Diamonfire Green nano, White Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.45 |
|---|---|
| Dĺžka: | 40-45cm |
| Šírka: | 12.8mm |
| Výška: | 21.5mm |
| Hrúbka: | 5.7mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire
P5518
Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom, Diamonfire Red Synthetic Ruby, Cubic Zirconia
150,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Elements silver
P5063L
Striebro 925, SWAROVSKI CRYSTAL
147,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok + retiazka Fiorelli silver (medailón)
P4897W
Striebro 925 rhodium plated, cubic zirconia, perleť
155,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
P5319B
striebro 925, platinum plated, Čierny crystal
155,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P5430G
Striebro 925 - platinum plated, green onyx
155,50 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
P5315M
striebro 925, platinum plated, fialový Crystal
144,00 €
Na sklade

