Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire
P5391
| 138,00 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, gold plated |
| Kameň | Cubic Zirconia, syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.3 |
|---|---|
| Šírka: | 12.8mm |
| Výška: | 18.3mm |
| Hrúbka: | 2.2mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P5413C
Striebro 925 - platinum plated
138,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
P5315M
striebro 925, platinum plated, fialový Crystal
144,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
P5316G
striebro 925, platinum plated, Zelený crystal
144,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Diamonfire
P5399
Striebro 925, platinum, palladium a rhodium plated, Cubic Zirconia, syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
144,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P5436W
Striebro 925 platinum plated, sladkovodná perla biela
144,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok s retiazkou Fiorelli silver
P5427M
Striebro 925 - platinum plated, Pink Amethyst
144,00 €
Na sklade

