Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E6398
| 115,00 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, gold plated |
| Kameň | Cubic Zirconia, syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.6 |
|---|---|
| Šírka: | 11.1mm |
| Výška: | 16.5mm |
| Hrúbka: | 2mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E5898
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E5909
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E5598
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E5605
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E6055
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E5776
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
115,00 €
Na sklade

