Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náramok Diamonfire
B5582
| 213,00 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom |
| Kameň | Diamonfire Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 5.52 |
|---|---|
| Dĺžka: | 17-19cm |
| Šírka: | 1.6mm |
| Hrúbka: | 2.7mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náramok Elements silver
B5526
Striebro 925 - rotujúca stredová obruč
210,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Fiorelli silver
B5481
Striebro 925 - platinum (gold) plated
207,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok zn. Diamonfire
B5472
Striebro 925, platinum, palladium a rhodium plated, White Shell Pearl, Cubic Zirconia, syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
207,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náramok Diamonfire
B5581
Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom, Diamonfire Cubic Zirconia
219,00 €
Na sklade

