Pánske šperky Fred Bennett

Predstavujeme NOVINKY obľúbenej pánskej značky šperkov Fred Bennett. Okrem týchto noviniek, objavíte aj proces výroby a kúsok z tradície týchto šperkov. Možno tieto novinky  oslovia práve Vás!

  • Profil značky Fred Bennett

Fred Bennett je moderná značka šperkov pre mužov vytvorená dizajnérmi priamo v centre Londýna. Už od roku 2004 veľmi úspešne pôsobí vo viacerých krajinách Európy a vytvára šperky, hodinky a príslušenstvo z vysokokvalitných materiálov. Kombinuje kožu, kamene, oceľ aj striebro. Nájdete tu naozaj kvalitné šperky: od klasických kúskov šperkov až po neformálne, či odvážne šperky. Táto značka je jednou z našich najúspešnejších a teší sa aj niekoľkým oceneniam za kvalitu a dizajn (získala ocenenie Značka roku - Jewellery brand of the Year).


  • Ako sa vyrábajú šperky Fred Bennett?

Pánske šperky Fred Bennett sú najskôr navrhnuté tímom špičkových dizajnérov. V srdci Londýna, v meste, ktoré dýcha módou a celosvetovo ovplyvňuje módnu scénu, hľadajú dizajnéri inšpirácie a odpovede na súčasné módne trendy. O tom, že šperky FB prezentujú aj kvalitu a náročný dizajn, svedčí aj využitie najmoderneších technológií a tradičnej techniky pomocou vosku. Po vytvorení prototypu je každý kúsok vyrábaný z ručne vybraných materálov. Precízne opracovaná koža je vkusne doplnená striebrom, oceľou a kameňmi. Špeciálna edícia je doplnená kameňmi Swarovski Elements.  V šperkoch Fred Bennett nájdete aj typicky mužské kamene: čierny achát (gravírovateľný), tigrie oko, ónyx, perleť ...


fred bennettb4871.jpgb4872_1.jpg

NOVINKY! Náramky Fred Bennett s oceľovým zapínaním a kameňmi: biely howlit, modrý lapis a hnedý mramor.

b4873_1.jpgb4874_1.jpgb4914_1.jpgb4915_1.jpg

WOW! Pravá koža prepletená s oceľovým vláknom, alebo jemné kožené náramky s nápaditým oceľovým zapínaním.

w012-closed_1.jpgw012-open_1.jpg

Elegantné kožené peňaženky v hnedej alebo čiernej farbe, orientované na karty a bankovky sú doplnkom každého biznismena.


fred-bennett.jpg

Všetko toto nájdete v kvalitnej brandovej krabičke alebo koženom vrecku pod značkou Fred Bennet. 


z820_1.jpgz820-open_1.jpg

Ideálnym darčekom pre milovníkov šperkov  je aj puzdro na šperky.


Šperky Fred Bennett sú jednoducho perfektnou voľbou kvalitných a moderných šperkov s nádherným brandovým balením.

Od príležitostného nosenia na špeciálne udalosti až po každodenné nosenie, to všetko v dostupných cenách.


NÁRAMKY FB | NÁHRDELNÍKY FB | MANŽETOVÉ GOMBÍKY FB | PRSTENE FB | HODINKY FB | ŠPERKY NA GRAVÍROVANIE FB