Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Luxusný strieborný náramok Fiorelli
B4389C
| 99,50 € 155,50 € |
| Je nám ľúto, ale tento produkt je už vypredaný. | |
| Značka | ![]() |
|---|---|
| Materiál | Striebro 925 rhodium plated |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Nádherný strieborný náramok zn. Fiorelli silver. Aj tento model novej kolekcie vyniká nápaditosťou a originálnymi tvarmi. Samozrejmosťou je špičková kvalita a detailné prepracovanie.
| Váha(g): | 7.35 |
|---|---|
| Dĺžka: | 17+4cm |
| Šírka: | 7mm, 11mm |
| Hrúbka: | 1mm - 2mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 54ks x 1mm |

