Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný perlový náramok
B5388W
| 101,70 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
| Kameň | Perla |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 11.35 |
|---|---|
| Dĺžka: | 19cm |
| Šírka: | 5.52mm, link 10.34mm |
| Výška: | 5.52mm, link16.26mm |
| Hrúbka: | 8.9 - 6.7mm |
