Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náramok gold plated s diskom
B5241
| 98,20 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, gold plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 5.26 |
|---|---|
| Šírka: | 11 mm |
| Výška: | 16 mm |
| Hrúbka: | 0.5 mm, 3 mm |
