Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náramok
B431
| 112,20 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Zaujímavý, nadčasový náramok zo striebra 925/1000. Štýlový dizajn a špičková kvalita od výrobcu z UK. Dodávaný spolu s certifikátom kvality za dostupnú cenu.
| Váha(g): | 11.8 |
|---|---|
| Šírka: | 12mm - 4.1mm |
| Výška: | 60mm |
| Hrúbka: | 6.5mm - 2.5mm |
| Vnútorný priemer: | 64mm x 50mm |
