Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Luxusné strieborné náušnice zn. Fiorelli Cubic zirconia
E4678C
| 109,40 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 rhodium plated |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Luxusné náušnice zn. Fiorelli silver. Aj tento model Vám prinášame ako horúcu novinku sezóny. V ničom nezaostávajú a uspokoja aj tých najnáročnejších. Výrobca je známy schopnosťou kombinovať klasické tvary s nadčasovým dizajnom.
| Váha(g): | 4.35 |
|---|---|
| Šírka: | 11mm |
| Výška: | 39mm |
| Hrúbka: | 2.5mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 36ks x 1mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Luxusné strieborné náušnice Diamonfire
E5780
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
109,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Diamonfire
E6192
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
109,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Fiorelli silver
E6368J
striebro 925, platinum plated, AB Crystal
109,40 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Diamonfire
E6200
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, 1Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmiTotal ca. 0,34 ct
109,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Diamonfire
E6593
Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom, Diamonfire Cubic Zirconia
109,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborné náušnice Elements silver
E6143C
striebro 925, cubic zirconia
112,20 €
Na sklade

