Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náramok Fiorelli silver
B5541
| 106,60 € 213,10 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 19 - 20 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 platinum plated |
| Kameň | biely a zelený CZ |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 9.97 |
|---|---|
| Dĺžka: | 17-20cm |
| Šírka: | 2.5mm |
| Výška: | 2.5mm |
| Hrúbka: | 3.4mm |

