Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prsteň z 9ct žltého zlata (ametyst + diamant 0,15ct)
GR281M
| 751,00 € | |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
| Kameň | ametyst |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.96 veľkosť 56 |
|---|---|
| Šírka: | 9 mm, obruč 1.5 mm |
| Hrúbka: | horná strana prsteňa - 5 mm, spodná strana prsteňa - 1.1 mm |
| Počet diamantov: | 34 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.15 |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 7x5mm |

