Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prsteň zn. Elements gold
GR565
| 689,00 € | |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.54 |
|---|---|
| Šírka: | 5mm |
| Výška: | 24.1mm |
| Hrúbka: | 5.1mm |
| Počet diamantov: | 1?10 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.11?0.05 |

