Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prsteň Elements Gold
GR601T
| 665,00 € | |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9K zlato |
| Kameň | modrý Sky topás |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.64 |
|---|---|
| Šírka: | 13.96mm, tenká spodná časť psteňa 1.6mm |
| Výška: | 8.62mm |
| Hrúbka: | 5.5mm, tenká spodná časť psteňa 1.7mm |
| Počet diamantov: | 22 |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 10X5 |

