Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prsteň Elements Gold
GR635T
| 695,00 € | |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | biele Zlato 375 (9ct) |
| Kameň | London Blue Topaz |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.66 |
|---|---|
| Šírka: | 17.1mm |
| Výška: | 10.2mm |
| Hrúbka: | 10.2mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 10x8mm, 4.5x4.5mm |

