Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prsteň zn. Elements gold (diamanty 0,173ct)
GR425
| 762,00 € | |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Originálny zlatý prsteň s diamantmi zn. Elements gold - výrobca UK. Nádherný dizajn a prijateľná cena, všetky produkty v krásnych darčekových baleniach.
| Váha(g): | 2.54 56 |
|---|---|
| Šírka: | 5mm |
| Výška: | 24mm |
| Hrúbka: | 1.2mm - 5mm |
| Počet diamantov: | 11 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.16cts |

