Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prsteň Elements Gold
GR622G
| 605,00 € | |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct žlté zlato |
| Kameň | Green Sapphire |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.26 |
|---|---|
| Šírka: | 19.60mm |
| Výška: | 22.00mm |
| Hrúbka: | 1.60mm |
| Vnútorný priemer: | 17.2mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 6x4mm |
Podobné produkty
Do košíka
Zlatý prsteň zn. Elements gold - London topás
GR504T
9ct zlato 375, modrý london topas
580,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prsteň Elements Gold
GR631
biele Zlato 375 (9ct), London Blue Topaz, Sky Blue Toapaz
577,00 €
Na sklade
Do košíka
Diamantový prsteň s perlou zn. Elements gold
GR503W
9ct zlato 375, perla
634,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prsteň zn. Elements gold (peridot + diamant)
GR509G
9ct zlato 375, PERIDOT
645,00 €
Na sklade

