Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prsteň zn. Elements gold - London topás
GR504T
| 580,00 € | |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
| Kameň | modrý london topas |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.02 veľkosť 56 |
|---|---|
| Šírka: | kameň - 10 mm, obruč - 2.1 mm |
| Hrúbka: | horná strana prsteňa - 5.2 mm, spodná strana prsteňa 1.1 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 9x7mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Zlatý prsteň Elements Gold
GR631
biele Zlato 375 (9ct), London Blue Topaz, Sky Blue Toapaz
577,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prsteň Elements Gold
GR634P
biele Zlato 375 (9ct), ružový zafír, diamant 8x
552,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prsteň Elements Gold
GR638M
žlté Zlato 375, detail biele zlato, diamant 8x, granát - rhodolit
542,00 €
Na sklade
Do košíka
Diamantový prsteň s perlou zn. Elements gold
GR503W
9ct zlato 375, perla
634,00 €
Na sklade

