Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prívesok zn. Elements gold (London topás)
GP2024T
| 252,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
| Kameň | modrý london topas |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.38 |
|---|---|
| Šírka: | 8.2 mm |
| Výška: | 16.5 mm vrátane úchytu, 10 mm exc ba |
| Hrúbka: | 5.5 mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 9x7mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold Diamantový krížik, diamant 22x
GP1004
9ct žlté zlato, diamant
246,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold
GP2354T
9ct zlato (375), London Blue Topas
259,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold
GP2369W
biele Zlato 375 (9ct), sladkovodná perla, biely topás
234,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold
GP1007C
9ct žlté a biele zlato, biely topas
234,00 €
Na sklade

