Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prívesok zn. Elements gold
GP924R
| 273,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 17 - 18 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
| Kameň | rubín |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Elegantný zlatý prívesok s diamantmi zn. Elements gold. Horúca novinka novej kolekcie. Špičková kvalita za výbornú cenu.
| Váha(g): | 0.79 |
|---|---|
| Šírka: | 11.1mm |
| Výška: | 15.5mm |
| Hrúbka: | 2.3mm |
| Počet diamantov: | 11 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.035 |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 2.3mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold
GP2356
9ct zlato (375), zelený zafír, ružový turmalín, London Blue Topas
274,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold
GP1003R
9ct biele zlato, červený rubín a diamant
281,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold, diamant 44x
GP1001
9ct žlté zlato, diamant
286,00 €
Na sklade

