Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prsteň Elements Gold
GR639T
| 631,00 € | |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | biele Zlato 375 (9ct) |
| Kameň | Aquamarín |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.26 |
|---|---|
| Šírka: | 10.5mm |
| Výška: | 6.2mm |
| Hrúbka: | 6.05mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 6x6mm, 4x2mm |

