Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prsteň Elements silver
R3587M
| 69,90 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000, pozlátený detail |
| Kameň | Achát |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.41 |
|---|---|
| Šírka: | 14.5mm, osadenie 3.4mm |
| Výška: | 14.5mm |
| Hrúbka: | obruč 1.2mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 13.00 mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prsteň SWAROVSKI Elements silver
R3595
striebro 925/1000, Swarovski Crystal
67,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň zn. Elements silver
R3321C
striebro 925/1000, pozlátený detail, Cubic Zirconia
66,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň Fiorelli silver
R3797
Rhodiované striebro 925
74,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný prsteň Elements silver
R3681C
striebro 925/1000, Cubic Zirconia
61,30 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný prsteň z kolekcie Facets Brilliance
R2885C
striebro 925/1000, Cubic Zirconia
78,90 €
Na sklade
Do košíka
Prémiový strieborný prsteň
R3617
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
81,00 €
Na sklade
