Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prsteň Elements silver
R3681C
|
| |
| 61,30 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnosť | Na sklade u nás (Odosielame ihneď.) |
|---|---|
| Doba doručenia | 1-2 pracovné dni |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
| Kameň | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.03 vo veľkosti 56 |
|---|---|
| Šírka: | 5.1mm |
| Výška: | 21m |
| Hrúbka: | 2.0mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prsteň zn. Elements silver
R3434
striebro 925/1000, pozlátený detail
57,80 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň zn. Elements silver (detail rose gold plated)
R3462
striebro 925/1000, pozlátený detail
57,80 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň zn. Elements silver (roe gold plated)
R3461
striebro 925/1000, pozlátený detail
57,80 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň zn. Elements silver
R3321C
striebro 925/1000, pozlátený detail, Cubic Zirconia
66,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň SWAROVSKI Elements silver
R3595
striebro 925/1000, Swarovski Crystal
67,30 €
Na sklade
