Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prsteň zn. Elements silver
R3321C
| 66,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000, pozlátený detail |
| Kameň | Cubic Zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.785 |
|---|---|
| Šírka: | nastavenie 23mm široké. samotné nastavenie 4.5mm - 5.5mm |
| Hrúbka: | 1mm spodná časť obruče, 4mm veľký kameň |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 3 mm x 2 kusy, 4 mm x 2 pcs, 6 mm x 1 pcs |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prsteň SWAROVSKI Elements silver
R3595
striebro 925/1000, Swarovski Crystal
67,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň Elements silver
R3587M
striebro 925/1000, pozlátený detail, Achát
69,90 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň Elements silver
R3681C
striebro 925/1000, Cubic Zirconia
61,30 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný prsteň Fiorelli silver
R3797
Rhodiované striebro 925
74,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný prsteň zn. Elements silver
R3434
striebro 925/1000, pozlátený detail
57,80 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prsteň zn. Elements silver (detail rose gold plated)
R3462
striebro 925/1000, pozlátený detail
57,80 €
Na sklade
