Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok
P5235C
| 73,60 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2.6 |
|---|---|
| Šírka: | 11.68mm, 14.85mm |
| Výška: | 35.62mm |
| Hrúbka: | 2.3, 2.6mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok, otvárací medailón
P5230C
Striebro 925, cubic zirconia
73,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok, otvárací medailón
P5229C
Striebro 925, cubic zirconia
71,70 €
77,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Elements silver
P5458T
Striebro 925 gold plated, blue topas
70,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Gradient Pearl
P5448W
Striebro 925, biela sladkovodná perla
70,10 €
Na sklade
