Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok 3D Floral
P5291
| 77,10 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 2,12g |
|---|---|
| Šírka: | 19mm |
| Výška: | 28mm |
| Hrúbka: | 2,9mmm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok Cushion Cut Crystal
P5449T
Striebro 925, Light sapphire Crystal
77,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Janurá Granát
P5179
striebro 925, gold plated, granát
77,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Február Ametyst
P5180
striebro 925, gold plated, ametyst
77,10 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný prívesok Marec Aquamarín
P5181
striebro 925, gold plated, Blue Milky aquamarín
77,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Apríl Biely topás
P5182
striebro 925, gold plated, biely topás
77,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Máj Zelený Onyx
P5183
striebro 925, gold plated, emeral, chalcedón
77,10 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok Jún Cabochon Perla
P5184
striebro 925, gold plated, Perla
77,10 €
Na sklade
