Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný prívesok
P4777
| 64,90 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925/1000 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 4.68 |
|---|---|
| Šírka: | 12.7mm |
| Výška: | bez závesu 50.5mm |
| Hrúbka: | 1.9mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný prívesok - medailón SRDCE
706-38485
Striebro 925
62,90 €
69,90 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Strieborný prívesok Channel Set Droplet
P5447C
Striebro 925, rhodium plated, Cubic Zirconia
61,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný prívesok - otvárací medailón GOLD
P5441C
Striebro 925 gold plated, Cubic Zirconia
61,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník s kameňom narodenia Marec
P5331
Striebro 925 - platinum plated, blue milk aquamarin
61,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník s kameňom narodenia Apríl
P5332
Striebro 925 - platinum plated, biely topas
61,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník s kameňom narodenia Máj
P5333
Striebro 925 - platinum plated, Emerald - chalcedon
61,30 €
Na sklade
