Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náramok Fiorelli silver
B5248C
| 126,70 € 253,40 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 19 - 20 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 rhodium plated, detail rose gold plated |
| Kameň | cubic zirconia |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 13 |
|---|---|
| Šírka: | 55mm |
| Výška: | 63mm náramok, obruč 10,5,3mm |
| Vnútorný priemer: | 59 - 52mm |

