Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník Omega Gold
N4539
| 175,30 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925, gold plated |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 11.6 |
|---|---|
| Dĺžka: | 40+6cm |
| Výška: | 2.5mm |
| Hrúbka: | 1mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4662
Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom, Diamonfire Cubic Zirconia
173,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4574B
striebro 925, gold plated, Čierny crystal
172,80 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4495
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmiTotal ca. 2,39 ct
183,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4556
Striebro 925, pokryté 24ct zlatom, Shell Pearl
167,00 €
Na sklade
