Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Pánský Strieborný náhrdelník - reťaz Figaro 51cm
N4533
| 168,30 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 23.7 |
|---|---|
| Dĺžka: | 51cm |
| Šírka: | 5.5mm |
| Hrúbka: | 1.5mm |
Produkty v kolekcii
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4556
Striebro 925, pokryté 24ct zlatom, Shell Pearl
167,00 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4574B
striebro 925, gold plated, Čierny crystal
172,80 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4662
Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom, Diamonfire Cubic Zirconia
173,00 €
Na sklade
Do košíka
Prémiový strieborný náhrdelník so syntetickými diamantmi
N4235
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
161,00 €
Na sklade
Do košíka
Luxusný strieborný náhrdelník zn. Diamonfire
N4465
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmi
161,00 €
Na sklade
