Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Strieborný náhrdelník
N4524
| 182,30 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 17 - 18 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 13.65 |
|---|---|
| Dĺžka: | 41mm |
| Šírka: | 4.21mm |
| Výška: | 9.19mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4495
striebro 925, trojnásobné pokovanie rodiom + paládiom + platinou, dodávané s certifikátom výrobcu, Diamonfire cubic zirconia - syntetický diamant s 57 briliantovými zábrusmiTotal ca. 2,39 ct
183,20 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Fiorelli silver
N4621C
Striebro 925 platinum plated, Cubic Zirconia
184,30 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník Diamonfire
N4662
Striebro 925, pokryté platinou, palladiom, rhodiom, Diamonfire Cubic Zirconia
173,00 €
Na sklade
