Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Detský strieborný náhrdelník D for diamond
P5366
| 55,40 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925, platinum plated |
| Kameň | diamant |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.101 |
|---|---|
| Dĺžka: | 35-40cm |
| Šírka: | 5.8mm |
| Výška: | 18mm |
| Hrúbka: | 1.2mm |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.003ct |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník D for diamond
P5298
Striebro 925, pokryté platinou, detail gold plated, diamant
57,60 €
Na sklade
Do košíka
Strieborný náhrdelník D for diamond Balón
P5297
Striebro 925, pokyté platinou + smalt , diamant
63,40 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond
P5364W
striebro 925, platinum plated, diamant a perleť
63,40 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník s diamantom D for diamond
P5419
Striebro 925 Platinum plated , SMALT, diamant
63,40 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond
P5300
Striebro 925, gold plated, diamant
44,90 €
74,90 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník (medailón - planéta) D for diamond
P5301
Striebro 925, pokryté platinou + smalt , diamant
44,90 €
74,90 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, Daisy Flower
P5367W
striebro 925, platinum plated, diamant
66,10 €
Na sklade

