Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Detský strieborný náhrdelník D for diamond
P5300
| 44,90 € 74,90 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | Striebro 925, gold plated |
| Kameň | diamant |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 1.35 |
|---|---|
| Dĺžka: | 36cm retiazka |
| Šírka: | 8.7mm |
| Výška: | 12.5mm |
| Hrúbka: | 4.4mm |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.003ct |
Podobné produkty
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník (medailón - planéta) D for diamond
P5301
Striebro 925, pokryté platinou + smalt , diamant
44,90 €
74,90 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný prívesok D for diamond
P5362X
striebro 925, gold plated, diamant
40,30 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, Január
P5368R
striebro 925, platinum plated, diamant a červený chalcedón
37,50 €
74,90 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, Február
P5369M
striebro 925, platinum plated, diamant a ružový kremeň
37,50 €
74,90 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, November
P5370Y
striebro 925, platinum plated, diamant a žltý kremeň
37,50 €
74,90 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, December
P5371T
striebro 925, platinum plated, diamant a modrý kremeň
37,50 €
74,90 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, Marec
P5372A
striebro 925, platinum plated, diamant a kremeň
37,50 €
74,90 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, Apríl
P5373C
striebro 925, platinum plated, diamant a White Rock Crystal
37,50 €
74,90 €
Na sklade

