Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Detský strieborný náhrdelník D for diamond
P5364W
| 63,40 €
Nakúpte teraz so zľavou -10% v košíku zadejte kód: sale10
|
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 17 - 18 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | Od 3,50 € Pri nákupe nad 69 € je poštovné ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | striebro 925, platinum plated |
| Kameň | diamant a perleť |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.821 |
|---|---|
| Dĺžka: | 35-40cm |
| Šírka: | 7mm |
| Výška: | 19mm |
| Hrúbka: | 1.3mm |
| Počet diamantov: | 1 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.003ct |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 4x3.5 mm |
Podobné produkty
Do košíka
Strieborný náhrdelník D for diamond Balón
P5297
Striebro 925, pokyté platinou + smalt , diamant
63,40 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník s diamantom D for diamond
P5419
Striebro 925 Platinum plated , SMALT, diamant
63,40 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, Daisy Flower
P5367W
striebro 925, platinum plated, diamant
66,10 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný prívesok s retiazkou D for diamond
P5514
Striebro 925, platinum plated, diamant
66,10 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond
N4561
Striebro 925, pokované platinou + perleťový smalt, diamant
69,10 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond
N4581W
striebro 925, platinum plated, diamant a perleť
69,10 €
Na sklade
Do košíka
Detský strieborný náhrdelník D for diamond, Brontosaurus
P5358
striebro 925, platinum plated, diamant
69,10 €
Na sklade

