Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prívesok zn. Elements gold
GP884W
| 118,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 21 - 22 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | 9ct zlato 375 |
| Kameň | sladkovodná perla |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
Elegantný zlatý prívesok s diamantmi zn. Elements gold. Horúca novinka novej kolekcie. Špičková kvalita za výbornú cenu.
| Váha(g): | 0.9 |
|---|---|
| Šírka: | 2.7mm, 7.5mm |
| Výška: | 13mm |
| Hrúbka: | 3.85mm, 7.5mm |
| Počet diamantov: | 2 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.012 |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 7.4mm |

