Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prívesok Elements Gold
GP2357
| 138,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (29. 6. - 30. 6. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | žlté Zlato 375 |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.55 |
|---|---|
| Šírka: | 13mm |
| Výška: | 17.5mm |
| Hrúbka: | 4.1mm |
Podobné produkty
Do košíka
Zlatý prívesok zn. Elements gold (9ct)
GP758W
9ct zlato 375, sladkovodná perla
136,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold
GP2238W
9ct zlato 375/1000, sladkovodná perla, diamant
140,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold 3x diamant 0,005ct
GP2338
9ct zlato 375, diamant 3x
134,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok zn. Elements gold
GP2226
9ct zlato 375
143,00 €
Na sklade
okamžité odoslanie
Do košíka
Zlatý prívesok zn. Elements gold (9ct)
GP785W
9ct zlato 375, biela sladkovodná perla
145,00 €
Na sklade

