Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý prívesok Elements Gold
GP2359M
| 240,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 18 - 19 pracovných dní (25. 6. - 26. 6. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | žlté Zlato 375 |
| Kameň | Rhodolite garnet |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 0.74 |
|---|---|
| Šírka: | 7.5mm |
| Výška: | 15.2mm |
| Hrúbka: | 4.2mm |
| Počet diamantov: | 7 |
| Váha v karátoch - celý produkt: | 0.0196 |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 8x6mm |
Podobné produkty
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold
GP2369W
biele Zlato 375 (9ct), sladkovodná perla, biely topás
234,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold Diamantový krížik, diamant 22x
GP1004
9ct žlté zlato, diamant
246,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok Elements Gold
GP1007C
9ct žlté a biele zlato, biely topas
234,00 €
Na sklade
Do košíka
Zlatý prívesok zn. Elements gold (London topás)
GP2024T
9ct zlato 375, modrý london topas
252,00 €
Na sklade

