Suma celkom: 0,00 € s DPH
Prejsť do košíka- Nakúpte so zľavou -10% Kód:sale10
- Gravírovanie len 4€
- Vrátenie tovaru do 14 dní
Zlatý náramok Elements gold
GB530
| 1048,00 € |
| Dostupnosť |
Na sklade u výrobcu |
|---|---|
| Doba doručenia | 20 - 21 pracovných dní (28. 5. - 29. 5. 2026) |
| Poštovné | ZADARMO |
Vrátenie a výmena ZADARMO cez Packetu
|
|
| Značka | ![]() |
| Materiál | žlté Zlato 375 |
| Kameň | tanzanit, ametyst, Light ametyst, Rhodolite, Brazilian Garnet, London Blue Topaz, Iolite |
Bol dosiahnutý maximálny počet obrázkov
| Váha(g): | 3.88 |
|---|---|
| Dĺžka: | 16.5-19.5cm |
| Šírka: | 11.3mm |
| Výška: | 3.5mm |
| Hrúbka: | 2.5mm |
| Veľkosť kameňa (nie diamantov): | 7x3.5mm |

